cdn

Bali Turu | Hergün Hareketli

Bali (5)

  • +90 (312) 417 65 64
  • +90 (216) 418 60 91

716

Tur Hareket Tarihleri
Gece Sayısı 5
Geceleme Bali (5)
Uçuş Bilgileri

Singapur Havayolları    SQ 391    IST-SIN| 13:25-05:45
Singapur Havayolları
    SQ 5276 SIN-DPS| 06:50-09:35

Singapur Havayolları    SQ 949    DPS-SIN| 21:45-00:20
Singapur Havayolları
    SQ 392    SIN-IST | 01:50-07:25

Kişi Başı : 918.00 USD’den Başlayan Fiyatlar

Qatar Havayolları    QR 244    SAW-DOH| 18:35-23:55
Qatar Havayolları
    QR 962    DOH-DPS | 02:30-17:10

Qatar Havayolları    QR 961    DPS-DOH | 00:20-05:20
Qatar Havayolları
    QR 241    DOH-SAW| 08:05-11:50

Kişi Başı: 650.00 USD'den Başlayan Fiyatlar

1. Gün    İstanbul Bali  

Atatürk veya Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarında uçuş Saatinden 2 Saat Önce buluşuyor ve seçeceğiniz Tarifeli seferler ile Bali uçuşumuza başlıyoruz.

2. Gün    Bali

Gerçekleştireceğimiz Aktarmalı uçuşumuzun ardından Bali’nin Başkenti Denpasar’a varıyoruz. Havalimanı yetkilimiz Uçuş Saatinize istinaden ayarlanmış, Özel aracımız ile otelinize transferinizi gerçekleştiriyoruz Otel’de gerçekleştireceğiniz Check in İşlemlerinin ardından Odalarımıza yerleşiyoruz. ( Dileyen Misafirlerimiz Uçuş yorgunluğunu atmak üzere rehberimizin ayarlayacağı Extra Bali Masajı hizmetinden faydalanabilirler)

Masaj Ücreti Kişi Başı: 42.00 USD /60 Dakika  – 50.00 USD/ 90 Dakika / Transfer Dahil 

3. Gün    Bali

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

4. Gün    Bali

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

5. Gün    Bali

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

6. Gün    Bali

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

7. Gün    Bali

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler. Aynı gün içerisinde belirlenen transfer saatinde sizi bekleyen Özle Aracımız ile Denpasar havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Denpasar Havalimanına varıyor ve uçuş saatinize kadar serbest zaman veriyoruz. Seçeceğiniz Havayoluna ait Tarifeli seferler ile İstanbul Uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz

8. Gün    İstanbul

Aktarmalı Uçuşumuz sonrasında İstanbula varıyor ve Turumuzu sonlandırıyoruz.

- Otelde 5 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
- Özel Araç ile Otel Transferi
- Bali Havalimanı Karşılama ve Asistanlık Hizmeti
- 24 Saat Türkçe Asistanlık Hizmeti

- İstanbul Bali İstanbul İnternational Uçak bileti
- Yurt Dışı Çıkış Pulu
- Programda Belirtilmeyen Tüm Yemekler, Tüm içecekler ve Kişisel Harcamalar

- İstanbul Bali İstanbul İnternational Uçak bileti
- Yurt Dışı Çıkış Pulu
- Programda Belirtilmeyen Tüm Yemekler, Tüm içecekler ve Kişisel Harcamalar

BALAYI HİZMETLERİ


**** Balayı çiftleri için varışta buket, balayı hediyesi, çikolata kaplı çilek ikram edilir.


ÖNEMLİ BİLGİLER


*** İki fiyat dönemini kapsayacak olan talepleriniz ile ilgili bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz

*** Fiyatlarımız Mil veya diğer sebepler ile seyahat etmek isteyen misafirleri göz önünde bulundurularak uçuş hariç olarak belirtilmiştir

*** Programımız Örnek olarak hazırlanmış olup havayollarını tercih edecek olan misafirler için  Varış ve Dönüş saatlerinde değişiklik gösterebilir.

*** Sabah Kahvaltısı ANA restaurant da servis edilmektedir. Otelde Bulunan diğer Restaurantlar Ücretli olarak hizmet vermek olup , bazı otellerimiz Ala Carte Restaurantlar için Kredi uygulaması sunmaktadır.

*** Otellerimizde Odaya Giriş Saati: 14:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan misafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ, Restaurant, Bar , Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

*** 24 Aralık veya 31 Aralık Tarihinde konaklama gerçekleştirecek misafirlerimizin ZORUNLU Gala Yemeği ücreti ödemeleri gerekmektedir. Bu tarihe denk gelecek olan rezervasyonlar ile ilgili bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Kintamani Turu (Öğlen Yemekli) // 08:30-18:30 / Kişi Başı : 65.00 USD

Bali' ye gelip de yapmadan gitmek olmaz dediğimiz yegane tur. Sahil şeridinden ayrılıp gerçek Bali' yi keşfetmeye ne dersiniz? Otelden alınışınızdan itibaren dopdolu rengârenk bir programa adım atmış olacaksınız. Önce Batu Bulan' da Barong dansını izleyip ardından sırası ile ahşap oymacılığı ile ünlü Mas köyü ve uygun fiyata yağlı boya tablo seçeneklerinin bulunduğu atölyeleri ziyaret edeceğiz. Ardından Ubud maymun ormanı ziyaret edilecek ve Kintamani bölgesinde Volkanik Batur dağı ve gölü manzarası ile öğlen yemeği. Dönüşte ise Bali' ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçeleri gezintisi. Bu bahçelerde LUWAK kahvesi ve yerel tatları barındıran çeşitli çay ve kahvelerden tadımlayabileceksiniz. Tegallalang pirinç teraslarındaki fotoğraf çekim molası ardından Sebatu kutsal su tapınağını ziyaret edeceğiz.

Uluwatu, Keçak Dansı & Deniz Ürünleri Yemeği Turu // 16:15-21:00 / Kişi Başı : 55.00 USD

Saat 16:15' gibi otelinizden alınmanızla başlayan tur, 20-30 dakikalık bir yolculuk sonunda Uluwatu bölgesine varmanız ile devam eder. Uluwatu Tapınağı' na belinize Mayala Peştemali (Sarong) sarıldıktan sonra giriş yapabiliyorsunuz. Tapınağın kalbine gelmeden maymun ormanı içerisinden geçerek maymunların sizden yemek kapma yarışına şahit olacak ve ilginç deneyimlere sahip olacaksınız. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusu' nu ve 70 metre yükseklikten sizleri büyüleyecek adeta ağır çekim ile kıyıya yaklaşan okyanus dalgalarını izlemekten büyük keyif duyacaksınız. Saat 18.00’de ise Keçak Dansı' nı gün batımı ile birlikte izleyip saat 19.00' da herkesçe bilinen Jimbaran Kumsalına hareket edilecek. Kumsala vardığınızda sizin için özel olarak ayrılmış olan masanızda ızgara Istakoz, Snapper (Mercan' a benzer bir tür balık), karides, kalamar, midye, pilav, yerel sebze ve sosların yöreye özgü tadına varacaksınız. Yemeğin ardından yine size özel aracınız ile otele dönüş.

Tanah Lot, Taman Ayun, Bedugul Turu (Oglen Yemekli) // 09:00-17:00 / Kişi Başı : 60.00 USD

Okyanusun ortasında Bali kıyılarına yakın bir kayanın üzerinde kurulu olan mistik ve büyüleyici Tanah Lot tapınağını göreceksiniz. Ardından “Güzel Bahçe” anlamına gelen Taman Ayun tapınağı gezilir ve sonrasında Bedugul bölgesine devam edilir. Bölgede öğlen yemeği ardından Beratan gölü üzerinde bulunan Ulan Danu tapınağını görüp ardından otelinize dönüşe geçeceksiniz. Bu turun güzergâhı ve uğranılan yerlerin saati günlük trafik ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir. Rehberiniz ile buluştuğunuzda hangi güzergâhı izleyeceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

SOBEK Rafting (Öğlen Yemekli) // 07:30-14:00 Kişi Başı : 65.00 USD

9 Kilometre uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 saat süren Ayung nehri parkurunda rafting yapmak bambaşka bir deneyimdir. Eğitimli kaptanınız eşliğinde büyüleyici doğal güzelliği olan Ubud ormanlarının Ayung nehri eteklerinden seyretmek bambaşka duygular uyandıracak içinizde. Şelalede mola verip kendinizi serin suların içine bırakıp şelalenin güçlü sularının omuzlarınıza yapacağı masajı hissedeceksiniz. Raftingin ardından öğlen yemeği ve otele dönüş.

TRUE Fil Gezintisi (Öğlen Yemekli) // 07:30-14:30 Kişi Başı : 70.00 USD

Sabah otelinizden alınmanızla başlayan tur, yarım gün sürecek olup fil gezintinin yapılacağı Ubud ormanlık alanı olacaktır. 30 dakikalık bir gezintinin ardından filleri besleyip alan içerisinde bulunan çikolata tanıtım merkezinde çikolata yapımı ve tadımında bulunabilirsiniz. Ardından öğlen yemeği ve otele dönüş.

TRUE STANDART Rafting + Fil Gezintisi (Öğlen Yemekli) // 07:30-16:30 Kişi Başı : 100.00 USD

Sabah otelinizden alınmanızla başlayan tur, tüm gün sürecek olup ilk durağınız fil gezintinin yapılacağı Ubud ormanlık alanı olacaktır. 30 dakikalık bir gezintinin ardından Ayung nehrine doğru hareket edilecek. Eğitimli kaptanınız eşliğinde büyüleyici doğal güzelliği olan Ubud ormanlarının Ayung nehri eteklerinden seyretmek bambaşka duygular uyandıracak içinizde. Şelalede mola verip kendinizi serin suların içine bırakıp şelalenin güçlü sularının omuzlarınıza yapacağı masajı hissedeceksiniz. Raftingin ardından öğlen yemeği ve otele dönüş.

ADVENTURE DELUXE Rafting + Fil Gezintisi + Fil Gosterisi (Öğlen Yemekli) // 07:30-16:30 Kişi Başı : 135.00 USD

Sabah otelinizden alınmanızla başlayan tur, tüm gün sürecek olup ilk durağınız fil gezintinin yapılacağı Ubud ormanlık alanı olacaktır. 30 dakikalık bir gezintinin ardından fillerin rol aldığı müthiş bir gösteri izleyip ardından öğlen yemeği alacaksınız. Yemekten sonra ayung nehrine doğru hareket edilecek. Eğitimli kaptanınız eşliğinde büyüleyici doğal güzelliği olan Ubud ormanlarının Ayung nehri eteklerinden seyretmek bambaşka duygular uyandıracak içinizde. Şelalede mola verip kendinizi serin suların içine bırakıp şelalenin güçlü sularının omuzlarınıza yapacağı masajı hissedeceksiniz. Otele dönüş.

Nusa Lembongan Adasına Dev Katamaranli Tur (Öğlen Yemekli) // 08:00-16:00 Kişi Başı : 110.00 USD

Bali' den dev katamaran ile yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuğun ardından Nusa Lembongan adasına varacaksınız. Yolculuk boyunca çay, kahve ve atıştırmalık yiyecek ikramının tadına varabileceksiniz. Adada gün boyu havuz veya deniz keyfi, ücretsiz şnorkel, cam tabanlı tekne gezintisi, banana boat (muz) turu veya köy turuna katılabilirsiniz. Açık büfe öğlen yemeği ve eğlenceli vakit geçirdikten sonra tanrıların adası Bali' ye keyifli bir şekilde yeniden dönüş yapacaksınız.
Rafting, Katamaran, Masaj ulaşımı tedarikçilerin kendi araçları ile yapılmaktadır. Acente tarafından rehber atanmamaktadır veya araç ayarlanmamaktadır. Arzu edilir ise aktivite suresi veya araç ebatı fark etmeksizin günlük toplam 110 USD ek ücret eklenmelidir.

Listedeki servislerin gerçekleşmesi için minimum iki kişinin katilimi gerekmektedir. Tek kişilik servisler için çift ücret talep edilmektedir.


Singapur Havayolları    SQ 391    IST-SIN| 13:25-05:45
Singapur Havayolları
    SQ 5276 SIN-DPS| 06:50-09:35

Singapur Havayolları    SQ 949    DPS-SIN| 21:45-00:20
Singapur Havayolları
    SQ 392    SIN-IST | 01:50-07:25

Kişi Başı : 918.00 USD’den Başlayan Fiyatlar

Qatar Havayolları    QR 244    SAW-DOH| 18:35-23:55
Qatar Havayolları
    QR 962    DOH-DPS | 02:30-17:10

Qatar Havayolları    QR 961    DPS-DOH | 00:20-05:20
Qatar Havayolları
    QR 241    DOH-SAW| 08:05-11:50

Kişi Başı: 650.00 USD'den Başlayan Fiyatlar

BALAYI HİZMETLERİ


**** Balayı çiftleri için varışta buket, balayı hediyesi, çikolata kaplı çilek ikram edilir.


ÖNEMLİ BİLGİLER


*** İki fiyat dönemini kapsayacak olan talepleriniz ile ilgili bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz

*** Fiyatlarımız Mil veya diğer sebepler ile seyahat etmek isteyen misafirleri göz önünde bulundurularak uçuş hariç olarak belirtilmiştir

*** Programımız Örnek olarak hazırlanmış olup havayollarını tercih edecek olan misafirler için  Varış ve Dönüş saatlerinde değişiklik gösterebilir.

*** Sabah Kahvaltısı ANA restaurant da servis edilmektedir. Otelde Bulunan diğer Restaurantlar Ücretli olarak hizmet vermek olup , bazı otellerimiz Ala Carte Restaurantlar için Kredi uygulaması sunmaktadır.

*** Otellerimizde Odaya Giriş Saati: 14:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan misafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ, Restaurant, Bar , Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

*** 24 Aralık veya 31 Aralık Tarihinde konaklama gerçekleştirecek misafirlerimizin ZORUNLU Gala Yemeği ücreti ödemeleri gerekmektedir. Bu tarihe denk gelecek olan rezervasyonlar ile ilgili bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

EMEKLILER IÇIN

 (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Emeklilik hesap cüzdani fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdani fotokopisi
4.Kredi karti fotokopisi

 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI IÇIN

 (Avukat,doktor,mali müsavir v.s.) (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Bagli bulundugu odadan yazi
2. Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ‘’ hitabiyla baslayan, konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe
3.Vergi levhasi fotokopisi
4.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

 

MAASLI ÇALISANLAR IÇIN

  (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ’’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi

2.belirtilmeden yazilacak dilekçe. (imzalar, firmanin imza sirkülerinde yer alan kisilere ait olmadir)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanin ticaret veya sanayi odasindan faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhasi fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maas bordrosu
8.Sigorta ise giris ve son 4 aylik bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

 

FIRMA SAHIPLERI VE SIRKET ORTAKLARI IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ‘’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhasi fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasindan faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kurulus gazetesi)
6.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

BANKA ÇALISANLARI IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1. Bankanin antetli kagidina seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ’’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe (imzalar, firmanin imza sirkülerinde yer alan kisilere ait olmadir)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maas bordrosu
4.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

ÖGRENCILER IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

Ögrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarida belirtilen katagorilere göre)

NOTLAR
*Evli çiftlerin evlilik cüzdani fotokopileri vize basvurularinda gerekmektedir.

* 2 adet fotograf (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.) 
* Ilk defa shengen vizesi alabilmek için sahsi müracat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olmasi gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarina istinaden önlü ve arkali kimlik fotokopisi ve ev & is adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir. 

Benzer Turlar