cdn

Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke | Ekstralar Dahil

Friedrichshafen (1) - Milano (1) - Nice (1) - Cenevre (3) - Strasbourg (1)

  • +90 (312) 417 65 64
  • +90 (216) 418 60 91

860

Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Flash Promosyon Alplerin Gölgesinde 5 Ülke
Tur Hareket Tarihleri
Gece Sayısı 7
Geceleme Friedrichshafen (1) - Milano (1) - Nice (1) - Cenevre (3) - Strasbourg (1)
Uçuş Bilgileri

Pegasus Havayolları    PC 329    ESB-STR| 09:10-11:30
Pegasus Havayolları
    PC 326    STR-ESB| 12:10-16:15

1. Gün    ANKARA – STUTTGART - FRIEDRICHSHAFEN    (Cuma, 13 Mayıs)

Esenboğa Havalimanında Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC-329 sayılı tarifeli seferi ile saat 09:10’da Stuttgart’a uçuş. Yerel saat ile 11:30’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Mercedes Müzesi turu. Turumuzda Almanya’nın ve dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden, geçmişten günümüze uzanan ve sadece Mercedes’in değil otomotiv tarihine de tanıklık edebileceğiniz bu muhteşem Mercedes Müzesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz tamamladıktan sonra Liechtenstein’a hareket varışımızı takiben şatosuyla ünlü bu sevimli Avrupa ülkesinde kısa bir panoramik şehir turunun ardından Friedrichshafen’deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün    FRIEDRICHSHAFEN - MİLANO  (Cumartesi, 14 Mayıs)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Milano’ya varışı takiben şehir turu. Panoramik olarak yapılacak olan Milano şehir turumuzda, şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Turumuzun ardından geceleme Milano’daki otelimizde.

3. Gün    MİLANO - NİCE  (Pazar, 15 Mayıs)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Nice’e hareket. Güzergah üzerinde düzenlenecek olan Cenova & San Remo turumuzda,  Romalılar tarafından kurulmuş ve İtalyan Riviyerası'nın en büyük turizm merkezlerinden biri olan San Remo liman bölgesi ile başlıyor. Ardından Cenova liman bölgesini geziyoruz. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Nice varışımızı takiben panoramik Nice şehir turu. Promenade des Anglais caddesi, Belle Epoque, Nice şatosu ve limanı ile Zafer Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize hareket Geceleme otelimizde.

4. Gün    NICE - CENEVRE   (Pazartesi, 16 Mayıs)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Cannes & St. Paul De Vence turuna başlıyoruz.  Turumuzda Antibes şehrinde kısa bir fotoğraf molası sonrası meşhur Croisette Caddesi, Film Festivali Sarayı, alışveriş sokakları ve Eski Limanı ziyaret edeceğiz. Daha sonra St. Paul De Vence’ye geçiyoruz. Tepe üzerinde kurulu muhteşem bir ortaçağ kale kenti olan St.Paul, 1960’lı yıllar itibariyle Marc Chagall gibi sanatçıları barındırmıştır. Sanat galerileri ve muhteşem çeşmeleri ile sizleri derinden etkileyecek bu kentte serbest zaman sonrası Cenevre’ye hareket ve geceleme otelimizde.

5. Gün    CENEVRE    (Salı, 17 Mayıs)

Sabah kahvaltısı ardından Birleşmiş Milletlerin Avrupa merkezi olan Cenevre Panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında ; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Dame Adası ve eski şehir yer almaktadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6. Gün    CENEVRE (Çarşamba, 18 Mayıs)

Sabah kahvaltısı ardından Lozan & Montrö & Ouchy ve Chillon Şatoları & Gruyeres turu ile güne başlıyoruz. Turumuzun başlangıcında Leman Gölü’nün kuzey sahillerini baştan başa geziyoruz. Göl kenarında bulunan Lozan şehrinde Uşi Antlaşması’nın yapıldığı Uşi Şatosu’nu, Lozan Antlaşması’nın yapıldığı Bourivage Oteli’ni ve Olimpiyat Müzesi’ni görerek Montrö şehrine devam ediyoruz. Montrö şehrine varış ile Montrö Boğazlar Sözleşmesi’nin  yapıldığı ünlü Montreux Palace Oteli’ni görüyoruz. Sahilde yapacağımız kısa bir yürüyüş sonrasında ünlü Montrö Casinosunu görüp Freddie Mercury Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Gezimizin devamında İsviçre’nin sembolü haline gelmiş olan ve Leman Gölü içindeki kayalar üzerine inşa edilmiş olan ünlü Chillon Şatosu’nu panoramik olarak görüp, Alp Dağlarına doğru yolumuza devam ediyoruz. Gravyer peynirlerine adını veren ünlü ortaçağ şato kasabası Gruyeres’i ziyaret ediyoruz. Bu otantik kasabada İsviçre mutfağı denilince ilk akla gelen eritilmiş gravyer peyniri yemeği olan Fondu’yü tadabilir veya satın alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.  

7. Gün    CENEVRE – STRASBOURG (Perşembe, 19 Mayıs) 

Otelimizde alınacak olan sabah kahvaltısnın ardından Panoramik olarak Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Dame Adası ve eski şehir görüyor ve Strasborg’a doğru yola çıkıyoruz. Avrupa Birliğinin Brüksel’den sonra en önemli ikinci sehri olan Strasbourg’ta yoğun Alman ve Fransız kültürüne tanıklık edeceğiz. Yapacağımız panoramik şehir turunda Kleber Meydanı, Avrupa Parlementosu, Avrupa Konseyi, İnsan Hakları Mahkemesi, Rohan Sarayı, Alsaz Müzesi ve ardından Strasbourg Notre Dame Katedralini görüyoruz. Gotik mimarinin en güzel eserlerinden biri olarak kabul edilen bu Katolik Katedralinin yapımına 1015 yılında başlanıp 1439’da tamamlanmıştır. Günümüzde dünyanın en yüksek altıncı kilisesidir. Tur sonrası otelimize hareket ve geceleme.

8. Gün    STRASBOURG – STUTTGART - ANKARA (Perşembe, 20 Mayıs)

Kahvaltı sonrasında Stuttgart’a hareket ediyoruz ve havalimanı varıyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC-326 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:10’da Ankara’ya hareket. Saat 16:15’de Ankara Esenboğa Havalimanına varışımız ile turumuzun sonu.

- Pegasus Hava Yolları ile Ankara-Stuttgart-Ankara arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
- Havalimanı vergileri

- 3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar 
- Şehir konaklama vergileri
- Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
- Tüm şehirlerarası transferler
- Panoramik Strasbourg, Cenevre, Nice, Milano ve Liechtenstein gezileri
- Mercedes Müzesi turu ve giriş bileti
- Programda yer alan ve aşağıda belirtilen ekstra turlar

- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

- Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL Bankaya Pasaport Bilgileri ile ödenir)
- Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
- Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli (İsteğe bağlı 120€)
(Vize için gerekli belgeler, vize talep eden öğrencinin velisinin iş durumuna göre ve talep edilmesi durumda yönlendirilecektir.)
- Programda alternatif olarak belirtilen çevre gezileri (isteğe bağlı)
- Her türlü otel ekstraları ve şahsi harcamalar
- Şoför bahşişleri (Kişi Başı 5€) (İsteğe bağlı)
- Sağlık Sigortası 30.000€ Teminatlı (15 EUR)-(İsteğe bağlı)

- Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL Bankaya Pasaport Bilgileri ile ödenir)
- Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
- Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli (İsteğe bağlı 120€)
(Vize için gerekli belgeler, vize talep eden öğrencinin velisinin iş durumuna göre ve talep edilmesi durumda yönlendirilecektir.)
- Programda alternatif olarak belirtilen çevre gezileri (isteğe bağlı)
- Her türlü otel ekstraları ve şahsi harcamalar
- Şoför bahşişleri (Kişi Başı 5€) (İsteğe bağlı)
- Sağlık Sigortası 30.000€ Teminatlı (15 EUR)-(İsteğe bağlı)

*** Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

*** All-Time Tour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*** Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden All-Time Tour sorumlu değildir. 

*** Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 

*** Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan All-Time Tour sorumlu tutulamaz. 

*** All-Time Tour, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 

*** Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 

*** All-Time Tour, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*** Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 

*** Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 

*** Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 

*** Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

*** Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

*** Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ALL-TIME TOUR sorumlu tutulamaz. 

*** Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 

*** 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

*** Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 

*** All-Time Tour konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde All-Time Tour’dan tazminat hakkı yoktur. 

*** Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından All-Time Tour kesinlikle sorumlu değildir. 

*** Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

*** Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

Lozan & Montrö & Ouchy ve Chillon Şatoları & Gruyeres Turu

Cannes & St. Paul De Vence Turu

Cenova & San Remo Turu

Pegasus Havayolları    PC 329    ESB-STR| 09:10-11:30
Pegasus Havayolları
    PC 326    STR-ESB| 12:10-16:15

*** Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

*** All-Time Tour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*** Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden All-Time Tour sorumlu değildir. 

*** Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 

*** Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan All-Time Tour sorumlu tutulamaz. 

*** All-Time Tour, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 

*** Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 

*** All-Time Tour, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*** Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 

*** Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 

*** Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 

*** Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

*** Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

*** Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ALL-TIME TOUR sorumlu tutulamaz. 

*** Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 

*** 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

*** Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 

*** All-Time Tour konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde All-Time Tour’dan tazminat hakkı yoktur. 

*** Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından All-Time Tour kesinlikle sorumlu değildir. 

*** Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

*** Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

EMEKLILER IÇIN

 (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Emeklilik hesap cüzdani fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdani fotokopisi
4.Kredi karti fotokopisi

 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI IÇIN

 (Avukat,doktor,mali müsavir v.s.) (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Bagli bulundugu odadan yazi
2. Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ‘’ hitabiyla baslayan, konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe
3.Vergi levhasi fotokopisi
4.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

 

MAASLI ÇALISANLAR IÇIN

  (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ’’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi

2.belirtilmeden yazilacak dilekçe. (imzalar, firmanin imza sirkülerinde yer alan kisilere ait olmadir)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanin ticaret veya sanayi odasindan faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhasi fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maas bordrosu
8.Sigorta ise giris ve son 4 aylik bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

 

FIRMA SAHIPLERI VE SIRKET ORTAKLARI IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ‘’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhasi fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasindan faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kurulus gazetesi)
6.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

BANKA ÇALISANLARI IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1. Bankanin antetli kagidina seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ’’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe (imzalar, firmanin imza sirkülerinde yer alan kisilere ait olmadir)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maas bordrosu
4.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

ÖGRENCILER IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

Ögrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarida belirtilen katagorilere göre)

NOTLAR
*Evli çiftlerin evlilik cüzdani fotokopileri vize basvurularinda gerekmektedir.

* 2 adet fotograf (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.) 
* Ilk defa shengen vizesi alabilmek için sahsi müracat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olmasi gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarina istinaden önlü ve arkali kimlik fotokopisi ve ev & is adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir. 

Benzer Turlar