cdn

Egzotik Uzakdoğu Turu

Kuala Lumpur (2) - Bali (4) - Singapur (2)

  • +90 (312) 417 65 64
  • +90 (216) 418 60 91

1.899

Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece Egzotik Uzakdoğu TK | 8 Gece
Tur Hareket Tarihleri
Gece Sayısı 8
Geceleme Kuala Lumpur (2) - Bali (4) - Singapur (2)
Uçuş Bilgileri

Türk Havayolları    TK 60    IST-KUL| 12:35-17:40
Türk Havayolları
    TK 67    SIN-IST| 21:00-07:40

1./2. Gün    İSTANBUL – KUALA LUMPUR

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 21.30‘da hazır bulunulması. (01. Gün akşamı). Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 60 sefer sayılı uçuşu ile  saat 01:15’de Kuala Lumpur’a haraket. Geceleme uçakta.

2. Gün            KUALA LUMPUR

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 16:50’de Kuala Lumpur’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Malezya Gecesi Turuna katılabilirler (50.Euro). Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Çin mahallesi’ndeki gece pazarıyla devam edecek.  Çin mahallesinden sonra kısa bir otobüs turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında göreceğiz.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün            KUALA LUMPUR  

Sabah kahvaltısının ardından  serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Batu Mağaraları Turuna katılabilirler (40.Euro). Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Öğleden sonra Kuala Lumpur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Merdeka meydanı , Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4. Gün            KUALA LUMPUR - BALİ

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Kuala Lumpur havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Bali’ye uçuş. Varışımıza istinaden otelimize transfer. Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gün batımı Akşam yemekli Uluwatu Tapınağı & Keçak Dansı turumuza katılabilirler. (60 Euro). Pürüzlü kalker bir tepenin üzerine inşa edilmiş haşmetli bir tapınak olan Uluwatu Tapınağı, Bali’nin aynı zamanda en güzel kumsallarının ve sörf noktalarının bulunduğu Bukit Peninsula bölgesinde yer alır. Tapınağın kalbine gelmeden maymun ormanı içerisinden geçerek maymunların sizden yemek kapma yarışına şahit olacak ve ilginç deneyimlere sahip olacaksınız. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusu’nu ve 70 metre yükseklikten sizleri büyüleyecek adeta ağır çekim ile kıyıya yaklaşan okyanus dalgalarını izleyip fotoğraflayabilirsiniz. Gün batımı ile birlikte Keçak Dansını izleyecek ardından Jimbaran kumsalında akşam yemeğimizi alacağız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

5. Gün            BALİ

Sabah kahvaltisinin ardindan deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen olan Kintamani Volkanik Batur Dağı Turuna katılabilirler. (65 Euro). Sahil şeridinden ayrılıp gerçek Bali’yi keşfetmeye ne dersiniz? Önce Batu Bulan’da Barong dansını izleyip ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış Batik el işçiliğinin yapıldığı atölye gezilecektir. Ardından gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyü ve ahşap oymacılığı ile ünlü Mas Köyü ziyaret edilecektir. Devamında Kintamani bölgesinde Volkanik Batur Dağı ve gölü manzarası eşliğinde öğlen yemeği alınacaktır. Dönüşte ise Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçeleri gezintisi yapılacaktır. Bu bahçelerde Luwak kahvesi ve yerel tadları barındıran çeşitli çay ve kahvelerden tadabileceksiniz.  Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

6. Gün          BALİ

Sabah kahvaltisinin ardindan deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nusa Lembognan Adası turumuza katılabilirler. (90 Euro). Tam gün sürecek bu turumuzda katamaranlarla adaya gidiyoruz. Seyahatimiz sırasında yelkenlinin güvertesinde çeşitli imkanlarla güneşlenme imkanı bulacaksınız. Ada’da gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

7. Gün            BALİ

Sabah kahvaltisinin ardindan deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Rafting & Fil Safari turumuza katılabilirler. (90 Euro). Bu turumuzda Ubud bölgesinde yapacağımız adrenalin dolu Rafting gezimizde keyifli anlar yaşayacak olup, ardından orman içerisinde Fillerle kısa bir safari yapacağız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

8. Gün            BALİ - SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Bali havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Yerel Havayolları Singapur’a uçuyoruz. Singapur’a varışımıza istinaden şehir turu; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alişveriş için kısa bir serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler (55 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış ceşitli canlıları görecegiz. Ayrica suni olarak yaratilmis yagmur ormanlari bolgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek “leopar yolu” denen yuruyus parkurunu gezecek, burada leopard, dev yarasa gibi canlilari cok yakindan gorecegiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

9. Gün          SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler (80 Euro). Turumuzda sinema ekranindan iceri giriyor ve kendimizi bir anda meshur Hollywood studyolarinda buluyoruz. Gise rekorlari kiran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’in da oldugu 18 film studyosu ve eglence parklari sizleri bekliyor. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

10/11. Gün    SİNGAPUR - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlencek olan
‘’Sentosa Adası’’ turumuza katılabilirler (65 Euro). Sentosa Singapur’lularin haftasonlarini degerlendirdikleri Singapur’un en buyuk adasi. Otobusumuzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya guzel manzara esliginde geciyoruz. Ada uzerinde once Singapur’un tarihinin anlatildigi mumya muzesini gezecegiz. Daha sonra devasa okyanus baliklarini, kopekbaliklarini ve daha pek cok okyanus canlisini yuruyen bant uzerinde camin arkasindan izleyebileceginiz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanin sahilinde yapilan etkileyici isik ve lazer gosterisini izleyecegiz. Tur sonrası havalimanına transfer. Tur sonrası Singapur havalimanına hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 67 sefer sayılı uçuş ile saat 23.15 ‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 05.35’de varış ve turumuzun sonu.

-— Türk Havayolları ile İstanbul – Kuala Lumpur  / Singapur -  İstanbul parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,

Seçilecek kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 8 gece konaklama,

Yerel Havayolları ile  Kuala Lumpur  - Bali parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )

Yerel Havayolları ile  Bali  - Singapur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )

Tüm havaalanı otel - havaalanı – otel transferleri

Kuala Lumpur’da, Singapur’da  panoramik şehir turu,

Bali’de gidiş/dönüş transferler esnasında Lokal acenta İngilizce asistanlık hizmeti verilecektir,

Türkçe rehberlik hizmetleri

Havalimanı Vergileri.

-— Seyahat sigortası (15 Euro)

-— Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

-— Yurtdışı çıkış harcı bedeli

-— Seyahat sigortası (15 Euro)

-— Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

-— Yurtdışı çıkış harcı bedeli

ÜLKEYE GİRİŞ VE VİZE HAKKINDA BİLGİLENDİRME

T.C. Vatandaşlarına gidilen ülkelere vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.


UYARI

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Bu durumda

*** All-Time Tour olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde turlar yapılamamaktadır.

*** All-Time Tour, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Malezya Gecesi Turu | Kişi Başı 50 Euro

Batu Mağaraları Turu | Kişi Başı 40 Euro

Gün batımı Akşam yemekli Uluwatu Tapınağı & Keçak Dansı Turu | Kişi Başı 60 Euro 

Kintamani Volkanik Batur Dağı Turu | Kişi Başı 65 Euro

Nusa Lembognan Adası Turu | Kişi Başı 90 Euro

Rafting & Fil Safari Turu | Kişi Başı 90 Euro

Gece Safarisi Turu | Kişi Başı 55 Euro

Universal Stüdyoları Turu | Kişi Başı 80 Euro

Sentosa Adası Turu | Kişi Başı 65 Euro

Türk Havayolları    TK 60    IST-KUL| 12:35-17:40
Türk Havayolları
    TK 67    SIN-IST| 21:00-07:40

ÜLKEYE GİRİŞ VE VİZE HAKKINDA BİLGİLENDİRME

T.C. Vatandaşlarına gidilen ülkelere vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.


UYARI

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Bu durumda

*** All-Time Tour olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde turlar yapılamamaktadır.

*** All-Time Tour, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

EMEKLILER IÇIN

 (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Emeklilik hesap cüzdani fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdani fotokopisi
4.Kredi karti fotokopisi

 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI IÇIN

 (Avukat,doktor,mali müsavir v.s.) (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Bagli bulundugu odadan yazi
2. Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ‘’ hitabiyla baslayan, konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe
3.Vergi levhasi fotokopisi
4.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

 

MAASLI ÇALISANLAR IÇIN

  (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ’’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi

2.belirtilmeden yazilacak dilekçe. (imzalar, firmanin imza sirkülerinde yer alan kisilere ait olmadir)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanin ticaret veya sanayi odasindan faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhasi fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maas bordrosu
8.Sigorta ise giris ve son 4 aylik bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

 

FIRMA SAHIPLERI VE SIRKET ORTAKLARI IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1.Antetli kagida seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ‘’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhasi fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasindan faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kurulus gazetesi)
6.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

BANKA ÇALISANLARI IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

1. Bankanin antetli kagidina seyahatin amacini belirten ‘’ ILGILI MAKAMA ’’ hitabiyla baslayan konsolosluk adi belirtilmeden yazilacak dilekçe (imzalar, firmanin imza sirkülerinde yer alan kisilere ait olmadir)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maas bordrosu
4.Kredi karti, ev tapusu, banka ve yatirim hesabi ve araba ruhsati fotokopisi

ÖGRENCILER IÇIN

(Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.)

Ögrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarida belirtilen katagorilere göre)

NOTLAR
*Evli çiftlerin evlilik cüzdani fotokopileri vize basvurularinda gerekmektedir.

* 2 adet fotograf (Fotograflarin arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotograf olmalidir.) 
* Ilk defa shengen vizesi alabilmek için sahsi müracat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olmasi gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarina istinaden önlü ve arkali kimlik fotokopisi ve ev & is adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir. 

Benzer Turlar