Miami Sömestre Turu

İstanbul

Genel Bilgiler

Tur Kodu TGY-YURTDISI-001
Geceleme Mimai (7) | 7 Gece / 8 Gündüz
Hava Yolu THY
Ulaşım Bilgisi

Türk Havayolları    TK77   IST-MIA | 15:10-20:10
Türk Havayolları    TK78   MIA-IST | 03:15-18:30 

Hareket Tarihleri

Paylaş

Türk Hava Yollarının Direk uçuşları ile... 

Kahvaltılar Fiyata Dahil...

Deniz, Kum, Güneş tatilinizi daha makul bir fiyat ile Dünya sosyetesi ile yan yana geçirmek, Dünya'nın en ünlü outletlerinden %70'e varan indirimler ile alışveriş yapmak için doğru adrestesiniz. 

 

1.Gün    İSTANBUL - MİAMİ

Check-in, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK77 nolu seferi ile saat 15:10'da Miami'ye uçuş. Yaklaşık 13 saatlik bir uçuşun ardından yerel saat ile 20:10'da Miami International Havalimanına varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz eşliğinde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest vakit. Geceleme otelimizde.

2.Gün   MİAMİ

Sabah kahvaltıdan sonra serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Miami turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binası olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami beach'in  sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi  göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün   MİAMİ

Sabah kahvaltıdan sonra üçüncü günümüzde alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. ABD’nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 3 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molalarda Florida ada hayatini fotograflama santimiz olacak. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam gün batımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola çıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrediyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Bu turumuzu kendi araçlarımız ile yaptigimize icin zaman sınırlaması yoktur dolayısı ile hem Key Westi doya doya yasayabilir hemde Florida adacıklarının meşhur gün batımını görebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün   MİAMİ

Sabah kahvaltıdan sonra arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği Bayside ve  Miamide Yıldızlar adisi  Tekne Turuna katılabilir. Bu turumuzda Ünlülerin muhteşem villalarını ve Miami Körfezini ve South Beach’in Batısını görme imkanı bulacaksınız. Bu muhteşem gezinin ardından Bayside bölgesinde yemek ve alışveriş imkanı akşamüzeri otele dönüş. Geceleme otelimizde.

5. Gün   MİAMİ

Sabah kahvaltıdan sonra arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği Sawgrass Mills Alışveriş Turunda Bizim sizler icin aldığımız, sizlere özel indirimlerden faydalanarak katılabilirler. Bir çok ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turunun ardından Fort Lauderdale ve Hollywood bölgelerinin sahil kesimlerini ve Kuzey plajını da gezerek otelimize dönüyoruz.

6. Gün   MİAMİ

Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Bugun Florida’nın olmazsa olmazı, muhteşem bir tur yapıyoruz, başkalarının yaptığı gibi degil size özel araçlarla istediğimiz saatte Everglades milli parkına gidiyoruz, burada filmlerde gördüğümüz air-boat’larla dünyanın en yavaş nehri lakaplı everglades’te safari yapıp bizim için hazırlanan gösterileri seyrediyoruz, sonrasında ünlü Dolphin Mall’da yemek ve alışveriş molası verip akşam üzeri otelimize geçiyoruz.

 

7. Gün   MİAMİ - İSTANBUL
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Gününüzü Dünya'ca meşhur Miami Beach'te denize girerek, sörf yaparak ve güneşlenerek geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

8. Gün   MİAMİ - İSTANBUL

Akşamüstü Miami havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 23:15'da Türk Hava Yollarının TK78 nolu seferi ile İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.

9. Gün   İSTANBUL

Yerel saat ile 18:30’da İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

- Türk Hava Yolları ile İstanbul - Miami - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

- Miami'de 3* Hampton Inn Miami West otelde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama

- Transfer ve turlarda Türkçe rehberlik imkanı

- Havalimanı - otel - havalimanı transferleri

- Otellerdeki kişisel harcamalar ( mini bar, kuru temizleme, vs )

-  Programda belirtilmemiş olan yemekler ve turlar. (Öğle ve Akşam Yemekleri)

-  ABD vize ücreti.

- Yurt dışı çıkış fonu

- Herhangi bir

İptal Şartları

1. Tüketicinin gezisinin başlamasına 30 gün kalaya kadar (gezinin başlangıç günü sayılmaz) tura katılmaktan vazgeçmesi durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı (uçak bileti hariç) iade edilir. Ancak yurt dışı seyahatlerinde vize hizmeti verilmiş ise iade edilmez. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Bazı turlarımızda Dış Hat Uçak Biletleri (Türkiye çıkış/dönüş) tur kalkışı kesinleştiğinde kesilebilir. Bu biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.

2. Tüketici gezinin başlamasına 29 ile 15 gün kalaya kadar rezervasyonunda iptal-değişiklik talebi durumunda (uçak bileti hariç) gezi bedelinin % 50 ‘si yanar. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Türkiye çıkış biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.

3. Tüketici gezinin başlamasına 14 ile 8 gün kalaya kadar rezervasyonunda iptal-değişiklik talebi durumunda toplam gezi bedelinin % 80‘i yanar.

4. Tüketici gezinin başlamasına 7 gün ve daha az olması durumunda rezervasyonunda iptal-değişiklik talebinde toplam gezi bedeli yanar ve iade edilmez.

5. All-Time Tour, tura katılacak olan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak ve/veya gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 20 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir.Böyle bir durumda tüketici ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir.