Phuket

949 €
İstanbul

Genel Bilgiler

Tur Kodu Phuket
Geceleme | 5 Gece / 6 Gündüz
Hava Yolu Singapur Havayolları
Ulaşım Bilgisi

Gidiş:
Singapur Hava Yolları    SQ392    02:05 - 08:40

Dönüş:
Singapur Hava Yolları    SQ 391    13.25 - 04:45
Singapur Havayolları     SQ 726    08.30 - 09.20

Hareket Tarihleri 08 Mart 2023

Paylaş

“PHUKET”

Singapur Hava Yolları tarifeli seferleri ile

5 Gece 8 Gün

1.gün            İSTANBUL - SİNGAPUR       

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25’de Singapur’a hareket. 

2.gün            SİNGAPUR-PHUKET            

Yerel saat ile 04:45’de Singapur’a varış. Varışın ardından Singapur Havayolları’nın SQ 726 sefer sayılı uçağı ile saat 08.30’da Phuket uçuşumuz gerçekleşiyor 09.20’de varışımızı takiben otele transfer. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  Big Budha & Phuket Old Town + Chalong Tapinagi turu(50 usd) na katılabilirler. Bu turumuzda Phuket'in doğal güzelliğini ve kültürünü keşfetmenizi amacliyoruz, gezimize kutsal Wat Chalong tapınağı ziyaret ederek basliyoruz. Rehberimizin verdigi degerli bilgiler isiginda muhtesem fotograflar cektikten sonra bir kaju fıstığı fabrikasını ziyaret edecegiz, ardindan, Phuket yerel halkin yasadigi muhteşem yapilarin bulunduğu eski Sehir’e gideceğiz ve Tayland kültürü hakkında doyurucu bilgiler alacağız.( Bu turumuzda ulasim araci olarak minibus kullanilmaktadir. ) Geceleme otelinizde Geceleme otelinizde.

3.gün            PHUKET                 

Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz Ardından misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası Turuna katılabilir. (80 usd) Bu turumuzda adından anlaşılacağı gibi 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor… Geceleme otelimizde.

4.gün            PHUKET                 

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin düzenleyeceği Phi Phi adası (80 usd) turu gerçekleşecektir.  Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik , ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Geceleme otelinizde. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

5.gün            PHUKET        

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  Fil Safarisi Turu(50 usd) na katılabilirler. Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı , ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer ardından akşam arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Simon Kabare Gösterisi’ne katılabilir. (45 usd)Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Geceleme otelinizde.

6.gün            PHUKET        

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.

7.gün            PHUKET-SİNGAPUR            

Kahvaltı sonrası Phuket Havalimanı’na transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Hava Yollarına ait SQ 739 sefer sayılı uçuş ile saat 20.05’de Singapur’a hareket. Yerel saat ile 22:55’te Singapur’a varış.

8.gün     SİNGAPUR-İSTANBUL

Singapur Hava Yolları’nın SQ392 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 02:05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat 08:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

08 Mart 2023 - 15 Mart 2023

Tarih Aralığı Kişi Başı Oda Farkı Üç Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş
08 Mart 2023 - 15 Mart 2023 949 €
27898.8918
235 €
6908.577
949 €
27898.8918


  • Singapur Hava Yolları ile İstanbul-Singapur-Phuket-Singapur-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • Havalimanı vergileri
  • 5*otel kategorisinde 5 gece oda kahvaltı konaklamalar 
  • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri    
  • Lokal rehberlik hizmetleri
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
  • Opsiyonel Turlar