Kurumsal

7/24 Destek Hattı: +90 (312) 417 65 64

Bir işin mutfağından başlamanın ne demek olduğunu bilen, irtibatta olduğumuz her kademe ve sınıftan kişi, kuruluş ve iş ortaklarımızla yaşanan deneyimleri bugüne yansıtabilen, bunun sonunda da; her türlü seyahat acenteciliği faaliyeti ile ilgili senaryoları belirleyebilip sorunları önceden sezebilen ve önlemini alan, kendimize odaklı değil, müşteriye odaklı çalışan, ilişkileri korumanın ilişkileri kazanmaktan daha önemli olduğunu bilen bir ekibiz biz.

23 yıldır hizmet seköründe faaliyet gösteren Altes Tercüme Turizm Limited Şirketi bünyesinde 31 Temmuz 2008 tarihinde faaliyete geçen ALL-TIME TUR; kişilere, kurum ve kuruluşlara seyahat acenteciliği hizmetlerini sunmak üzere kurulmuştur.

Misafirlerimizin, günlük hayatlarının bir parçası haline gelen stresten, biraz olsun kurtulmalarını ve yeni dostluklar kurmalarını sağlamak, yurtiçi-yurtdışı seyahatlerinde, mavi turlarda, kamplarda ve diğer turizm faaliyetlerinde daha farklı bir anlayış çerçevesinde hizmet sunmak şirketimizin temel prensiplerini teşkil etmektedir.

Acentemiz, kongre ve seminer organizasyonlarında, her türlü yurtiçi-yurtdışı otel ve tur rezervasyonu taleplerinizde, kültür turlarında, seyahat sigortası ve uçak bileti temini konusunda her biri konusunda profesyonel elemanlarımızla sizlere hizmet vermektedir. 

Vizyonumuz- Misyonumuz; Üstün hizmet ve kalite anlayışımızdan hiçbir şekilde ödün vermeden, bizlere aktarılan bilgileri ve tecrübeleri, üzerine katarak turizm sektöründe bayrağı uzun yıllar taşımak. Sektöre getireceğimiz yeniliklerle, organizasyonlardaki verimliliği en üst seviyeye çıkartmak.

 

Bireysel Hizmetlerimiz

Otel ve Tatil Köyleri Rezervasyonları
Havayolu,Denizyolu Ulaşım Hizmetleri
Kültür Turları
Mavi Yolculuk
Yurtiçi ve Yurtdışı Paket Tur Rezervasyonları
Kayak Turları
Günübirlik Turlar
Termal Tesis Rezervasyonları
Araç Kiralama
 
Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumsal Toplantı Organizasyonları
Kongre, Seminer, Sempozyum, Konferans
Eğitim Toplantıları
Çalışma Grupları
Yönetici Seyahat Servisleri
Dış Hat Uçak Biletleri
İç Hat Uçak Biletleri
Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları
Yurtiçi ve Yurtdışı
Araç Kiralama
Fuar Seyahatleri
Motivasyon ve Teşvik Gezileri
Grup Organizasyonları
Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları